Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.. Możesz określić warunki przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Fastum

Żel(1 tuba 100 g)
  • Substancja czynna:
    KETOPROFENUM 25 mg/g
  • Podmiot odpowiedzialny:
    A. Menarini Industrie Pharmaceutiche Riunite S.r.I.

Zamienniki leku: Fastum

  • Ketonal Lek

    Żel (1 tuba 20 g )
    • Substancja czynna:
      KETOPROFENUM 25 mg/g 
    • Podmiot odpowiedzialny:
      Sandoz GmbH
  • Ketonal Lek

    Żel(1 tuba 50 g)
    • Substancja czynna:
      KETOPROFENUM 25 mg/g
    • Podmiot odpowiedzialny:
      Sandoz GmbH
  • Ketonal Lek

    Żel(1 tuba 100 g)
    • Substancja czynna:
      KETOPROFENUM 25 mg/g
    • Podmiot odpowiedzialny:
      Sandoz GmbH
  • Ketoprofen HM

    Żel (1 tuba 50 g )
    • Substancja czynna:
      KETOPROFENUM 25 mg/g 
    • Podmiot odpowiedzialny:
      Health-Med Sp. z o.o. spółka komandytowa
  • Ketoprofen HM

    Żel (1 tuba 50 g )
    • Substancja czynna:
      KETOPROFENUM 25 mg/g 
    • Podmiot odpowiedzialny:
      Health-Med Sp. z o.o. spółka komandytowa
  • Ketoprofen LGO

    Żel (1 tuba 50 g )
    • Substancja czynna:
      KETOPROFENUM 25 mg/g 
    • Podmiot odpowiedzialny:
      Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.
  • Ketoprofen LGO

    Żel (1 tuba 100 g )
    • Substancja czynna:
      KETOPROFENUM 25 mg/g 
    • Podmiot odpowiedzialny:
      Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.
  • Ketoprofen LGO

    Żel (1 tuba 50 g )
    • Substancja czynna:
      KETOPROFENUM 25 mg/g 
    • Podmiot odpowiedzialny:
      Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.
  • Ketoprofen LGO

    Żel (1 tuba 100 g )
    • Substancja czynna:
      KETOPROFENUM 25 mg/g 
    • Podmiot odpowiedzialny:
      Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.
  • Ketoprom

    Żel(1 tuba 50 g)
    • Substancja czynna:
      KETOPROFENUM 25 mg/g
    • Podmiot odpowiedzialny:
      GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.
  • Ketopronil

    Żel (1 tuba 50 g)
    • Substancja czynna:
      KETOPROFENUM 25 mg/g (2,5%) 
    • Podmiot odpowiedzialny:
      Zakłady Farmaceutyczne "UNIA" Spółdzielnia Pracy
  • Fastum

    Żel(1 tuba 20 g)
    • Substancja czynna:
      KETOPROFENUM 25 mg/g
    • Podmiot odpowiedzialny:
      A. Menarini Industrie Pharmaceutiche Riunite S.r.I.
  • Fastum

    Żel(1 tuba 50 g)
    • Substancja czynna:
      KETOPROFENUM 25 mg/g
    • Podmiot odpowiedzialny:
      A. Menarini Industrie Pharmaceutiche Riunite S.r.I.
  • Fastum

    Żel(1 dozownik 100 g)
    • Substancja czynna:
      KETOPROFENUM 25 mg/g
    • Podmiot odpowiedzialny:
      A. Menarini Industrie Pharmaceutiche Riunite S.r.I.
  • Opokanketo Pro

    Żel(1 tuba 50 g.)
    • Substancja czynna:
      KETOPROFENUM 25 mg/g
    • Podmiot odpowiedzialny:
      Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.